Stipri biblioteka - stipri visuomenė !
2016-ieji - Bibliotekų metai !

Naujienos

Animacinių Helovyno filmų popietė

Spalio 28 d. viešojoje bibliotekoje animacinių Helovyno filmų popietė vaikams.


Repertuaras:
    10.00 val. Baisioji krikštamotė
    13.00 val. Koralaina ir slaptas pasaulis

Metų knygos rinkimai: skelbiami išskirtiniausių kūrinių penketukai

Šį spalį, kaip ir kasmet nuo 2005 metų, Skaitymo ir kultūrinio raštingumo asociacijos inicijuota ir kartu su Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, Lietuvos nacionaliniu radiju ir televizija, Lietuvos nacionaline Martyno Mažvydo biblioteka rengiama akcija „Metų knygos rinkimai“ vėl kviečia skaitytojus rinkti labiausiai patikusias lietuvių autorių knygas. Dvyliktą kartą vykstančiais knygų rinkimais siekiama skatinti Lietuvos gyventojus domėtis šiuolaikine lietuvių literatūra ir atkreipti dėmesį į geriausius jos kūrinius, populiarinti skaitymą kaip prasmingą, patrauklų ir privilegijuotą užsiėmimą.

Skaityti daugiau...

Keičiam?

Padovanok bibliotekai išskaptuotą moliūgą!
Biblioteka tau padovanos pasakų knygą.

Moliūgus priimame nuo spalio 24 d. iki spalio 28 d.

Kviečiame vertinti ir balsuoti už lietuvių autorių knygas vaikams bei paaugliams

Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamentas kartu su IBBY Lietuvos skyriumi kviečia dalyvauti apklausoje (www.lnb.lt/100knyguvaikams) dėl reikšmingiausių lietuviškų knygų vaikams ir paaugliams. Tai vienas iš projektų, skirtų artėjančiam Nepriklausomos Lietuvos šimtmečiui. (Idėjos autorius ir projekto vadovas Kęstutis Urba.)
Apklausos dalyviai 500 knygų sąraše turėtų pažymėti nors 20 (tačiau pageidautina - visą 100) tų, kurios yra įsiminusios kaip meniškos, brandžios, vertingos etc. (Rekomenduojamus vertinimo kriterijus rasite antrame apklausos puslapyje.)

Skaityti daugiau...