Naujienos

Konkurso „Skaitymas: sėkmė ir džiaugsmas“ laureatai

Gegužės 14 d. 16 val. prie bibliotekos vyko konkurso „Skaitymas: sėkmė ir džiaugsmas“ laureatų apdovanojimo šventė, į kurią susirinko gausus knygos mylėtojų būrys. Iš viso konkurse rungėsi 250 dalyvių iš 1-9 klasių, kurie piešė iliustracijas, rašė recenzijas ir vaidino ištraukas iš labiausiai patikusių knygų. Po konkurso organizatorių sudarytos komisijos paaiškėjo „Skaitymas: sėkmė ir džiaugsmas“ laureatai, kurių sąrašą galite pamatyti čia. Laureatų iliustracijas galite pamatyti galerijoje.

Alvina Radžvilienė
Vilkaviškio viešosios bibliotekos
Vaikų literatūros skyriaus vedėja

Konkurso „Skaitymas: sėkmė ir džiaugsmas“ laureatų apdovanojimo šventė

Visus, didelius ir mažus, mylinčius knygas, gegužės 14 d. kviečiame prie bibliotekos, vaikus - 16 val. į konkurso „Skaitymas: sėkmė ir džiaugsmas“ laureatų apdovanojimo šventę, suaugusius - 21 val. į „Jaukų vakarą su knyga“.

Vilkaviškio LIONS klubas ir Vilkaviškio rajono viešoji biblioteka jau antrą kartą rengia konkursą „Skaitymas: sėkmė ir džiaugsmas“, kuriame dalyvauja Vilkaviškio ir rajono moksleiviai nuo 1 iki 9 klasės.
Konkurso „Skaitymas: sėkmė ir džiaugsmas“ tikslas - skatinti vaikus ir jaunimą skaityti lietuvių ir užsienio autorių grožinės literatūros knygas, populiarinti naujausią vaikams ir jaunimui skirtą grožinę literatūrą.

Poezijos pavasaris 2015

Poezijos posmais suskambėjo penkiasdešimt pirmojo tarptautinio poezijos festivalio akordai ne tik Lietuvoje, bet jau tradiciškai Poezijos pavasaris švenčiamas bei mūsų poetai lankosi Šveicarijoje, Gruzijoje, Baltarusijoje, Lenkijoje, Kaliningrade, Airijoje ir kitose šalyse. Mes, taip pat, netikėtume pavasariu, jeigu nesulauktume Poezijos pavasario paukštės, jei neskambėtų poezija Kiršuose ir Vilkaviškyje, kur gilios, prasmingos poetinio žodžio tradicijos, kur gyvuoja ir nuo 1972-ųjų metų teikiama Salomėjos Nėries vardo literatūrinė premija.

Skaityti daugiau...

Kviečiame į kelionę aplink pasaulį!

Vilkaviškio viešoji biblioteka kviečia vaikus į Europos dienos šventę. Gegužės 5 d. 10 val. Vilkaviškio kultūros centre drauge keliausime APLINK PASAULĮ.
Muzikinio spektaklio-žaidimo metu mažieji žiūrovai patys taps šios kelionės dalyviais ir netgi aplankytų šalių gyventojais. Kartu keliaus spektaklio aktorė ir režisierė Agnė Sunklodaitė bei Vytautas Rašimas.

Renginys nemokamas

Skaityti daugiau...