Pirmoji „Kimochis“ pamokėlė bibliotekoje

Vilkaviškio viešojoje bibliotekoje vasario 7 d. įvyko pirmoji emocinio intelekto „Kimochis“ pamokėlė, kurią veda Vaikų literatūros skyriaus bibliotekininkė Ina Dubickaitė. Į ją susirinko nemažas būrelis susidomėjusių mamyčių kartu su savo vaikučiais. Kartu bendraujant ir žaidžiant, jie trumpai susipažino su „Kimochis“ žaislais - personažais, kur kiekvienas iš jų yra nepakartojama asmenybė su nepakartojamu temperamentu. Kai vaikai susipažįsta su „Kimochis“ personažų temperamentais ir asmenybėmis, jie pradeda suprasti vienas kitą bei ugdyti toleranciją.
Šią dieną artimesnė pažintis ir draugystė vyko su pirmuoju „Kimochis“ personažu - Balande Meile, kuri yra miela, rūpestinga, rami, išmintinga. Ji yra puiki mokytoja kaip būti pagarbiu, atsakingu, atspariu, atjaučiančiu, geranorišku bei drąsiu. Balandė Meilė turi tris jausmų pagalvėles: „laimingas“, „išdidus“ ir „viltingas“. Naudojant šias jausmų pagalvėles, vaikučiai mokinosi atpažinti bei apibūdinti šiuos jausmus papasakojant, kokiose situacijose jie pasireiškia.

Taip pat buvo susipažinta ir žaidybiniu būdu išbandyta, kokie gali būti draugiški signalai socialinėse situacijose bei kitos kūrybinės, meninės veiklos. Kitų susitikimų metu bus susipažinta ir žaidžiama su kitais mielais „Kimochis“ personažais.
Norintys dalyvauti šiose pamokėlėse, kurios yra nemokamos ir vyksta kiekvieną penktadienį nuo 15 val. (trukmė ~45 min.), skirtos 4-6 metų vaikams kartu su tėveliais, dar gali užsiregistruoti telefonu (8-342) 60326, Vaikų literatūros skyriuje arba el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.

Ina Dubickaitė
Vilkaviškio viešosios bibliotekos
Vaikų literatūros skyriaus bibliotekininkė