Skaitytojams, pasiskolinusiems knygų

Primename, kad nuo kovo 13 d. iki kovo 30 d. Vilkaviškio rajono savivaldybės viešoji biblioteka laikinai aptarnauja lankytojus tik nuotoliniu būdu, šiomis dienomis nevyksta ir renginiai.

Ką daryti, jei norite grąžinti pasiskolintas knygas?
Prie bibliotekos centrinio įėjimo yra knygų grąžinimo dėžė, kurioje visą parą galite palikti perskaitytas knygas. Jei praėjo tik 30 dienų po pasiskolinimo - prasitęsti galima bibliotekos elektroniniame kataloge (https://vilkvb.libis.lt/index.jsp) pasirinkus nuorodą „mano sritis“ ir prisijungus nurodant skaitytojo pažymėjimo numerį ir slaptažodį.
Jei gavote elektroninį laišką apie artėjantį knygos grąžinimo terminą, norėdami pratęsti leidinį spauskite laiške esančią nuorodą. Jei jau išnaudojote visas galimybes - nenusiminkite. Delspinigių šiuo sudėtingu laikotarpiu neskaičiuosime.

Kur kreiptis?
Jei turite klausimų dėl paslaugų, juos galite užduoti bibliotekos socialiniame tinkle Facebook arba elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. .
Vilkaviškio viešoji biblioteka atidžiai stebi situaciją ir, pasikeitus aplinkybėms, pateiks atnaujintą informaciją apie teikiamas paslaugas.

Dėkojame už bendradarbiavimą.