„Naxos Music Library“ klausykitės namuose!

Nuotoliniu būdu naudokitės Vilkaviškio viešosios bibliotekos prenumeruojama internetine muzikos duomenų baze „Naxos Music Library“. Joje rasite itin daug klasikinės ir kitų žanrų muzikos aukštos kokybės garso įrašų, taip pat garsinių knygų, kino filmų muzikos, paskaitų apie klasikinės muzikos ir operos istoriją. Muzikos mėgėjams labai patogu naudotis daugiau nei 700 operų libretais ir santraukomis, muzikos terminų žodynu, kūrinių aprašymais ir kita informacine-pažintine medžiaga.

Iš pamėgtų kūrinių galite sudaryti savo grojaraštį arba naudotis „Naxos Music Library“ jau sudarytais grojaraščiais.

„Naxos Music Library“ platformoje gausu muzikos edukacijos išteklių - pateikiama informacija ir mokomoji medžiaga apie žymiausius kompozitorius ir atlikėjus nuo baroko iki XX amžiaus, čia galima susipažinti su Australijos, Airijos, Pietų Korėjos, Šiaurės Amerikos, Jungtinės Karalystės muzikos dalyko mokyklinių programų pamokomis, rasti muzikos istorijos pamokas vaikams, parsisiųsti nemokamą žaismingą programėlę, pavyzdžiui, „Meškučio muzikos instrumentai“ ar „Mažoji Naxos Čaikovskio programėlė“ ir pan. Tai patogu pramogaujant, mokantis muzikos namuose arba ieškant įvairovės tradicinėje muzikos pamokoje.

„Naxos Music Library“ naudinga ir tiesiog smalsiems muzikos mėgėjams. Jei svajojate atrasti operos pasaulį, „Naxos Music Library“ pasiklausykite 762 puslapių knygą „A-Z of Opera“ su klasikiniais garsiausių operų muzikos pavyzdžiais - nuo šio žanro gimimo iki mūsų laikų operos.

Muzikos duomenų bazę galite rasti Vilkaviškio viešosios bibliotekos interneto svetainėje www.vilkaviskis.rvb.lt paspaudę Katalogai ir DB › Duomenų bazės ir pasirinkę „Naxos Music Library“ https://vilkaviskis.naxosmusiclibrary.com/home.asp arba įvedę interneto adresą http://bit.do/fCbRU.

Dėl prisijungimo duomenų kreiptis el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.

Vienu metu ja gali naudotis šeši vartotojai, tad jeigu nepavyko prisijungti - maloniai prašome pabandyti vėliau.
Linkime malonių perklausų!