INFORMACIJA APIE PASLAUGŲ TEIKIMĄ VIEŠOJOJE BIBLIOTEKOJE IR FILIALUOSE KARANTINO LAIKOTARPIU

Vadovaujantis LR vyriausybės nutarimu Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo 2020 m. lapkričio 4 d. nr. 1226 ir LR Sveikatos apsaugos ministro-valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimu Dėl bibliotekų darbo organizavimo būtinųjų sąlygų 2020 m. lapkričio 6 d. nr. V-2506, lapkričio 7-29 d. karantino laikotarpiu Vilkaviškio rajono viešojoje bibliotekoje ir jos filialuose:

  • Vartotojai (skaitytojai) bus aptarnaujami bekontakčiu būdu;
  • Vartotojai (skaitytojai) knygas galės užsisakyti ar rezervuoti elektroniniu būdu adresu https://vilkvb.libis.lt;
  • Užsakytos knygos vartotojams (skaitytojams) bus išduotos per LIBIS SAP programą, sudėtos į plastikinį maišelį, ant jo užklijuotas skaitytojo pažymėjimo numeris ir paliktos lentynoje bibliotekos fojė;
  • Nebus teikiamos skaityklų (periodinių leidinių, kompiuterių ir interneto) paslaugos;
  • Stabdomas renginių organizavimas, tiesioginiai kompiuterinio raštingumo mokymai, edukacinių paslaugų, neformaliojo ugdymo tiesioginių užsiėmimų organizavimas. Šios veiklos nukeliamos vėlesniam laikotarpiui;
  • Vilkaviškio viešosios bibliotekos skaitytojų aptarnavimo laikas karantino laikotarpiu - pirmadienis-penktadienis nuo 9.00 iki 17.00 val. Šeštadieniais-sekmadieniais skaitytojai neaptarnaujami. Dokumentus (knygas) prašome grąžinti į knygų grąžinimo įrenginį, esantį prie įėjimo į biblioteką.

Animacinių filmukų popietė visai šeimai „Garsusis čekų herojus - Kurmis“

Penktadienis - puiki diena visai šeimai kartu praleisti popietę ir pasižiūrėti nuotaikingų animacinių filmukų!
Ar esate girdėję apie garsųjį čekų herojų Kurmį?
Šis herojus yra sukurtas žymaus čekų animatoriaus ir iliustruotojo Zdenek Miler, kuris gimęs 1921 m. vasario 21 dieną. Minint 100-ąsias jo gimimo metines, Vaikų literatūros skyrius šiandieną siūlo animacinių filmukų-serialų įvairovę, kur vaikai išvys visokiausių linksmojo Kurmiuko nuotykių. Kiekvienoje serijoje šis gyvūnėlis patiria vis kažką naujo - keliauja į zoologijos sodą, renkasi svajonių automobilį, poilsiauja prie ežero, dalyvauja karnavale ir net išskrenda su raketa, tad mažiesiems žiūrovams tikrai nebus nuobodu stebėti jo nuotykius. Geraširdiški, nuoširdūs, linksmi ir smagūs filmukai apie Kurmiuką patiks įvairaus amžiaus grupėms, tad turintiems ne vieną vaiką - tikras lobis!

animacija kurmis

Filmukų serijas rasite https://www.vaikams.lt/filmukai/kurmiukas/.

Ina Dubickaitė
Vilkaviškio viešosios bibliotekos
Vaikų literatūros skyriaus bibliotekininkė