INFORMACIJA APIE PASLAUGŲ TEIKIMĄ VIEŠOJOJE BIBLIOTEKOJE IR FILIALUOSE KARANTINO LAIKOTARPIU

Informuojame, kad nuo kovo 22 d. keičiasi skaitytojų aptarnavimo tvarka Vilkaviškio rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje ir filialuose. Laikantis visų saugumo reikalavimų atveriamos skaityklos, interneto prieigos ir bibliotekos fondai. Maloniai kviečiame apsilankyti.

Knygos į namus - paslauga judėjimo negalią turintiems vilkaviškiečiams

Bibliotekininkai pastebi, kad daugeliui žmonių skaitymas tapo vienu iš atsipalaidavimo, užsimiršimo, streso mažinimo būdų. Šią paslaugą biblioteka teikia, norėdama kuo didesniam skaitytojų ratui suteikti galimybę patirti skaitymo malonumą.

Vilkaviškio viešoji biblioteka informuoja, kad bibliotekoje veikia knygų pristatymo į namus paslauga ir kviečia aktyviau ja naudotis gyventojus, neturinčius fizinių galimybių atvykti į biblioteką.

Knygas užsisakyti galima elektroniniame bibliotekos kataloge, paskambinus į viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyrių (tel.: 8 342 60326) ar parašius elektroninį laišką adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.

Knygos į namus bus pristatomus bibliotekos darbo valandomis, atsižvelgus į skaitytojų pageidavimus ir poreikius bei iš anksto susitarus.

Biblioteka, plėtodama šią paslaugą, bendradarbiaus su Vilkaviškio rajono Neįgalių žmonių sąjunga.