Svarbi informacija bibliotekos lankytojams!

Informuojame, kad nuo 2021 m. rugsėjo 13 d. Vilkaviškio viešojoje bibliotekoje ir filialuose visos bibliotekos paslaugos teikiamos vartotojams, turintiems Galimybių pasą (el. ar popierinį) ar jam prilygstantį dokumentą.

Skaityti daugiau...

 

Ikimokyklinukų pažintis su biblioteka

Rugsėjo 6 ir 8 dienomis Vilkaviškio viešąją biblioteką aplankė dvi ikimokyklinukų „Ežiukų“ ir „Žvirbliukų“ grupės iš vaikų l/d „Eglutė“. Jie pirmą kartą keliavo šios bibliotekos knygų labirintais, susipažino su čia esančiomis erdvėmis, išgirdo trumpą, tačiau seną istoriją apie pastatą, kuriame įsikūrusi ši miesto biblioteka, taip pat sužinojo ir kaip įsigyti skaitytojo pažymėjimą.
Bibliotekoje yra daugiau nei 50000 tūkst. knygų, tačiau mažieji turėjo galimybę iš arčiau susipažinti, pavartyti, pauostyti, pasiklausyti pačių įdomiausių žaislinių ir interaktyvių knygelių skirtų vaikams, taip pat rankose galėjo palaikyti mažiausią, seniausią, brangiausią ir sunkiausią knygą. Kiekvienas vaikas pasigamino ir po žaismingą knygų skirtuką, kuris jiems primins apsilankymą bibliotekoje. Labai tikimės, kad šie vaikučiai ateityje taps aktyviais mūsų bibliotekos skaitytojais.

Ina Dubickaitė
Vilkaviškio viešosios bibliotekos
Vaikų literatūros skyriaus bibliotekininkė