Svarbi informacija bibliotekos lankytojams!

Informuojame, kad nuo 2021 m. rugsėjo 13 d. Vilkaviškio viešojoje bibliotekoje ir filialuose visos bibliotekos paslaugos teikiamos vartotojams, turintiems Galimybių pasą (el. ar popierinį) ar jam prilygstantį dokumentą.

Skaityti daugiau...

 

Garsiniai skaitymai „Svečiuose pas pasaką“

Šiandieną, Vilkaviškio viešojoje bibliotekoje vyko viena iš edukacinių programų skirtų vaikams - garsiniai skaitymai „Svečiuose pas pasaką“. Juose dalyvavo Vilkaviškio „Ąžuolo“ progimnazijos pirmokėliai kartu su mokytoja M. Žemaitiene.
Į Vilkaviškio miestą jau atkeliavo snieguota ir balta žiema, tad vaikams buvo skaitoma labai graži pasaka „Žiupsnelis žiemos“ iš Paul Stewart knygos „Kiškio ir Ežiuko metų laikai“. Kartu su knygos personažu Kiškiu pasaką garsiai skaitė ir keletas vaikų. Taip pat buvo kalbamasi ir apie pačius kiškius - kokie jie būna, kur gyvena, kuo maitinasi, kodėl kai kurie gyvūnai užmiega žiemos įmygiu ir pan. Edukacijos pabaigoje vaikams buvo pravesta ir piešimo pamokėlė, kurios metu jie bandė nupiešti ne bet ką, o patį kiškį, kuris laukuose bėgioja, ant kurio šunelis loja, su ilgom kojom, stačiom ausim bei nulinkusia uodegėle.

Ina Dubickaitė
Vilkaviškio viešosios bibliotekos
Vaikų literatūros skyriaus bibliotekininkė