Susitikimas su rašytoja I. Ežerinyte

Vilkaviškio viešoji biblioteka, tęsdama renginių ciklą pagal projektą „Lietuvių autoriai paaugliams 2022“, finansuojamą Vilkaviškio rajono savivaldybės, birželio 2 dieną organizavo literatūrinius susitikimus su viena ryškiausių ir sėkmingiausių pastarųjų metų paauglių rašytojų - Ilona Ežerinyte.
„Išlaisvink žmogų, ir jis pradės kurti“, - kadaise rašė A. de Sent Egziuperi. Į kūrybines dirbtuves ir svajonę - parašyti knygą - paversti tikrove kvietė rašytoja Ilona Ežerinytė. Vilkaviškio viešojoje bibliotekoje vyko susitikimas su itin šauniais, kūrybiškumo nestokojančiais S. Nėries pagrindinės mokyklos aštuntokais (mokyt. Gitana Melnykaitė), kurių neribota fantazija, laki vaizduotė ir noras kurti maloniai stebino pačią rašytoją. Beje, jai antrino ir mūsų kraštietė, taip pat gerai žinoma knygų paaugliams bei jaunimui autorė - Daina Opolskaitė, atvykusi į šį susitikimą.
Dar vienos kūrybinio rašymo dirbtuvės vyko Sūdavos bendruomenės vaikų dienos centre „Ateitis“, kuriame rašytoją I. Ežerinytę pasitiko kiek jaunesnė auditorija. Tačiau šmaikštumo, žaismingumo ir nuotaikingų patirčių kupinas susitikimas paliko taipogi vien malonius įspūdžius. Linkėdama niekada neprarasti smalsumo, o pajutus bent menkiausią poreikį rašyti - būtinai pamėginti, rašytoja I. Ežerinytė džiaugėsi drauge praleistomis akimirkomis tiek su jaunesniųjų, tiek su vyresniųjų mokinių - klausytojų, skaitytojų, (o gal ir būsimų rašytojų?...) auditorija.

Vilija Štreimikienė
Vilkaviškio viešosios bibliotekos metodininkė