Kvietimas į euro seminarą Vilkaviškyje

2015 metus pasitiksime su nauja Lietuvos valiuta euru. Kaip keisis vilkaviškiečių gyvenimas? Kaip turi būti perskaičiuojamos kainos, atlyginimai, įmokos, pašalpos ir kita? Kas nutiks mūsų piniginėms ir pajamoms? Kaip prisijungti prie Geros verslo praktikos, įvedant eurą, memorandumo ir gauti logotipą – ženklą „Perskaičiuota sąžiningai“?
Į šiuos ir kitus Vilkaviškio gyventojams, organizacijoms bei įmonėms kylančius klausimus, susijusius su euro įvedimu bus atsakyta Finansų ministerijos organizuojamame seminare, kuris vyks spalio 20 d. Vilkaviškyje.
Ypatingas dėmesys nemokamo seminaro metu bus skiriamas praktinei informacijai apie euro įvedimo procesą ir euro, kaip nacionalinės valiutos, naudojimą. Finansų bei Ūkio ministerijų, Lietuvos banko ir Valstybinės vartotojų teisių apsaugos atstovai bus pasiruošę atsakyti į jūsų klausimus.
GYVENTOJAI SEMINARE SPALIO 20 D., PIRMADIENĮ, LAUKIAMI VILKAVIŠKIO RAJ. SAVIVALDYBĖJE (S. NĖRIES G. 1, VILKAVIŠKIS); PRADŽIA 10:15 VAL.
ĮMONIŲ IR ORGANIZACIJŲ ATSTOVAMS SEMINARAS SPALIO 20 D., PIRMADIENĮ, VYKS VILKAVIŠKIO KULTŪROS CENTRE (VYTAUTO G. 28, VILKAVIŠKIS), PRADŽIA 10:15 VAL.
Seminaro trukmė 1,5 val. Seminarai nemokami. Kviečiame aktyviai dalyvauti.
Maloniai kviečiame iš anksto registruotis:
https://docs.google.com/forms/d/1FgVrCC6ObT-MexjAoYmtUvNUEnXaRcgYSp48yxmEAGw/viewform?usp=send_form

Kontaktams:
Rūta Undro, el.paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. , tel. +370 671 98 902.