Interneto transliacijos Vilkaviškio viešojoje bibliotekoje

Lietuvai prisijungiant prie Euro zonos, daugeliui kyla įvairių klausimų, kaip pasiruošti naujos valiutos atėjimui, su kokiomis problemomis teks susidurti, kaip pasikeis gyvenimas netekus įprastos nacionalinės valiutos - lito.
Tam, kad perėjimas prie naujos valiutos vyktų sklandžiau, bibliotekoms parengtas internetinių transliacijų ciklas, skirtas plačiajai auditorijai, ypač - vyresnio amžiaus žmonėms, socialinės atskirties ir rizikos grupių atstovams, gyvenantiems mažesniuose miestuose ir kaimuose. Gruodžio mėnesį bibliotekos lankytojų laukia transliacija - „Kaip pasiruošti euro atėjimui“. Jei nerimaujate ir turite klausimų - užsukite, pažiūrėkite, paklausykite. Laukiame Jūsų gruodžio 11 d., ketvirtadienį 10 val. Transliacijos metu sužinosite, ar tikrai žinote viską, kaip reikia pasiruošti naujų pinigų atėjimui.
Pirmoji transliacija apie mitus ir tikruosius faktus, susijusius su euro įvedimu, įvyko šių metų spalio 30-ąją dieną. Transliacijoms pagyvinti naudojama vaizdo medžiaga - linksmi filmukai, kuriuose „Klausimėlio“ stiliumi užduodami klausimai apie eurą ir jo įvedimą Lietuvoje. Kiekvienos transliacijos metu klausytojai gali užduoti jiems rūpinčius klausimus realiu laiku ir gauti į juos atsakymus. Originaliausių klausimų autoriai apdovanojami. Už lankytojų aktyvumą transliacijų metu apdovanojamos ir viešosios bibliotekos. Vilkaviškio rajono savivaldybės biblioteka taip pat buvo įvertinta kaip viena aktyviausių ir laimėjo 500 Lt čekį naujiems leidiniams.
Sausio mėnesį sulauksime dar vieno pranešimo iš šio ciklo, kurio metu bus apžvelgiami pirmieji Euro įvedimo rezultatai ir problemos.

Gitana Pumerytė-Vosylienė
Vilkaviškio viešosios bibliotekos
Bibliografijos ir informacijos skyriaus vedėja