Konkursas „Vilkaviškio r. sav. viešosios bibliotekos padalinių geriausias bibliotekininkas“

Vilkaviškio rajono savivaldybės viešoji biblioteka nuo 2015 m. sausio 2 d. iki 2015m. gruodžio 31 d. skelbia konkursą „Vilkaviškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos padalinių (filialų) geriausias bibliotekininkas“. Šio konkurso tikslas yra skatinti kūrybingai dirbančius padalinius (filialus), siekiant įvertinti, pažymėti geriausius einamųjų metų darbus.
Su visomis konkurso organizavimo bei paraiškų pateikimo sąlygomis, vertinimo tvarka ir kriterijais bei nugalėtojų apdovanojimo tvarka galite susipažinti Vilkaviškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos padalinių (filialų) metų nominacijos skyrimo nuostatuose.
Informacija apie konkursą skelbiama Vilkaviškio savivaldybės viešosios bibliotekos svetainėje (http://www.vilkaviskis.rvb.lt).
Paraiškos siunčiamos/pateikiamos viešajai bibliotekai iki kovo 31 d. ir teikiamos elektroniniu paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. arba adresu: Sodų g. Nr. 1, Vilkaviškis, laisva forma. Paraiškoje trumpai pristatoma biblioteka ir veikla, už kurią siūloma skirti nominaciją. Apimtis iki 2 A4 formato lapų. Kartu gali būti pateikiama ir vaizdinė medžiaga: nuotraukos, iliustracijos, straipsniai, leidiniai ir pan.
Tikimės, kad kiekviena bibliotekos bendruomenė, seniūnija, kitos įstaigos ir visuomeninės organizacijos atsakingai ir geranoriškai peržvelgs ir įvertins savo padalinio (filialo) nuveiktus darbus per 2015 metus ir laiku pateiks paraiškas konkurso vertinimo komisijai.
Vilkaviškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos padalinių (filialų) metų nominacijos nuostatai pdficon

Irena Staneikienė
Vilkaviškio viešosios bibliotekos
Direktorės pavaduotoja