Miesto šventėje bendruomenė atrado biblioteką

Birželio 27 dieną Vilkaviškio rajono savivaldybės viešoji biblioteka pirmą kartą dalyvavo miesto šventėje „Mano miestas Lietuvoj įrašytas“. Kiemelyje „Biblioteka - atvira erdvė bendruomenei“ veikė inovacijų laboratorija vaikams „Mano svajonių Vilkaviškis“, kurioje norintys piešė savo miestą, kokį įsivaizduoja po daugelio metų, arba kokį norėtų matyti dabar. Taip pat vaikai kūrė skirtukus knygoms. Susirinkusiems miesto gyventojams ir svečiams buvo siūloma pasitikrinti žinias viktorinose „Vilkaviškis literatūros tekstuose“ ir „Ką žinai apie viešąją biblioteką - jos šiandieną ir istoriją“.
Vilkaviškio viešosios bibliotekos darbuotojos stengėsi kuo daugiau miestiečių ir miesto svečių užkrėsti skaitymo virusu lipindamos lankytojams lipdukus su bibliotekos logotipu ir raginimu skaityti. Kiekvienas norintis galėjo sužinoti, kokiomis paslaptimis dalinasi „Išminties knyga“, išsitraukdamas iš jos gelmių lapelius su užrašytomis garsių žmonių mintimis.
Renginio dalyviai ne tik susipažino su biblioteka, bet ir buvo apdovanoti prizais už aktyvų dalyvavimą viktorinose ir kitose bibliotekininkių organizuojamose veiklose.
Nuo šventės triukšmo lankytojai galėjo pailsėti ir spaudą paskaityti veikiančioje lauko skaitykloje.

Irena Staneikienė
Vilkaviškio viešosios bibliotekos
Direktorės pavaduotoja