Bibliotekoje startavo „Bibliomūšis“

Vakar, sausio 20 d., įvyko pirmasis susirėmimas tarp Lietuvos bibliotekų suburtų komandų. 2014 metais šis projektas vyko pirmą kartą. Tuomet Vilkaviškio garbę gynė tik viena komanda. Šiemet Vilkaviškio rajone dalyvauti „Bibliomūšyje“ užsiregistravo net trys komandos - Alvito „Širvinta“, Kybartų - „Kybartai“ ir Vilkaviškio viešosios bibliotekos - „Žinių livarai“.
Žaidimo metu teko atsakyti į suktus klausimus, pareikalavusius greitos reakcijos, pastabumo ir netgi - truputėlio lengvabūdiškumo. Vienas klausimų buvo susijęs su Vilkaviškio krašto poete Salomėja Nėrimi. Keletą klausimų uždavė visiems iš televizijos ekranų puikiai pažįstama Beata Nicholson.
Visoms komandoms sekėsi puikiai. Mūsų rajono atstovai tarp 171 komandos iš visos Lietuvos draugiškai pateko į pirmąjį trečdalį, už savęs palikdamos daugiau nei šimtą komandų.
Svarbiausia, kad visi gerai praleido laiką - netrūko pakilios nuotaikos, linksmų komentarų, šiltų šypsenų ir karštos arbatos. Jei visi vakarai būtų tokie - tai ir tamsūs ilgi žiemos vakarai nebaisūs.

Gitana Pumerytė-Vosylienė
Vilkaviškio viešosios bibliotekos
Bibliografijos ir informacijos skyriaus vedėja