Susitikimas su poete Dalia Saukaityte

Lapkričio 19 d. 17.00 val. Vilkaviškio raj. savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyks susitikimas su mūsų kraštiete Dalia Saukaityte.
Tai poetė - kurios kūryba pastūmėjo Nacionalinio bardų festivalio Anykščiuose „Purpurinis vakaras“ pradžių pradžią. Tai - jos eilėraštis, kuriam muzikinį gyvenimą vėliau davė V. Kernagis. Neabejotinai, dainuojamosios poezijos pasaulyje, D. Saukaitytė - legendinė poetė. Ne kartą, V. Kernagis yra sakęs, kad jos pirmąjį eilėraščių rinkinį „Rugpjūčio žemuogėmis“ kone visą išdainavęs.
Maloniausia žinia ta, kad į Vilkaviškio viešąją biblioteką poetė atvyksta pristatyti poezijos rinktinę „Purpurinis vakaras“, kurią leido asociacija „Slinktys”. Joje pačios poetės kruopščiai atrinkti eilėraščiai.
Vieniems tai bus malonus nusikėlimas į savą laikmetį, o kitiems - gal ir atradimas. Vienintelis dalykas aiškus, kad rinktinėje bus visi populiariausi, dainomis tapę poetės eilėraščiai.
Susitikti su poete galėsite lapkričio 19 d. 17.00 val. Vilkaviškio viešojoje bibliotekoje. Renginyje dalyvaus poetė Dalia Saukaitytė, bardas Ričardas Mikalajūnas, asociacijos „Slinktys” vadovas Juozas Žitkauskas.
Visus norinčius susipažinti iš arčiau su poete - kviečiame į biblioteką!

Daugiau pasidomėti poetės kūryba kviečiame čia.