Šiaurės šalių savaitė 2014 m. Sūdavos bibliotekoje

Jau treti metai mūsų biblioteka dalyvauja Šiaurės šalių bibliotekų savaitėje. Šiemet savaitė prasidėjo skaitymais „Auštant“ Sūdavos vidurinės mokyklos pradiniame skyriuje. Buvo skaitoma ištrauka iš knygos „Tėtis ir jūra“. Taip pat - „Monstrų kivirčas“, atsisiųstas iš medžiagos, skirtos Šiaurės šalių savaitės skaitymams.
Vakare Didvyžių socialinės globos namų bibliotekoje kartu su gyventojais ir darbuotojais vyko skaitymas balsu žvakių šviesoje.
Visą savaitę vyko renginiai pradinėje mokykloje. Antradienį darėm skirtukus knygoms su Mumių atvaizdais. Trečiadienį buvo daroma tešla,iš kurios buvo formuojami troliai Mumiai ir moksleiviai mielai įsitraukė į šią veiklą. Kadangi mokykloje pradinėse klasėse nėra galimybės ką nors virti ar kepti, tai pasidarytus savo kepinius nešėsi namo ir baigė kepti namuose. Buvo piešiami piešiniai, kurie eksponuojami Sūdavos bibliotekoje. Jais kurį laiką dar galės džiaugtis bibliotekos lankytojai. Piešiniai papuošė ir mokyklos biblioteką bei pradinę mokyklą. Buvo žiūrimi animaciniai filmai apie Trolius Mumius. Vaikai piešė animacinius herojus.
Penktadienį vyko šios savaitės baigiamasis renginys, kurio metu drauge su mokyklos bibliotekininke buvo vertinami atlikti darbeliai ir teikiami apdovanojimai už dalyvavimą šios savaitės renginiuose.

Janina Radzevičienė
Vilkaviškio viešosios bibliotekos
Sūdavos filialo bibliotekininkė